O společnosti

Jsme společnost zabývající se prodejem pracovních oděvů, obuvi, pracovních pomůcek a v neposlední řadě též volnočasových a sportovních oděvů a obuvi. Na trhu působíme již více než 20 let a získané zkušenosti využíváme ke zdokonalení péče o zákazníka, ať již odborné, či v oblasti služeb. Naším základním a dlouhodobým cílem je především spokojenost zákazníka. Proto se na našich pobočkách setkáte s maximálně vstřícným osobním jednáním prodavačů, připravených kdykoli ochotně nabídnout odbornou pomoc při výběru správného a pro danou funkci vhodného výrobku. Náš e-shop se snaží vyjít vstříc nejnovějším požadavkům na internetový obchod a zároveň přehledně a srozumitelně prezentovat zboží zákazníkovi a co nejvíce usnadnit samotný nákup. Přehlednost, funkčnost a slušné, transparentní služby jsou pro nás prioritou nejenom v tomto segmentu prodeje.

Pracovní ochranné pomůcky - Hradec Králové

V nabídce pracovní ochranné pomůcky najdete zboží jako respirátory, filtry, masky apod. Pracovní ochranné pomůcky můžeme rozdělit do následujících kategorií:

  • Ochrana zraku

  • Ochrana sluchu

  • Ochrana dýchacích cest

  • Ochrana hlavy


Pracovní oděvy

Pracovní oděvy jsou nedílnou součástí při provozování jakékoliv pracovní činnosti. V nabídce pracovní oděvy jsme pro Vás připravili pestrou nabídku nejrůznějších druhů pracovních oděvů, které najdou využití v různých profesích. V našem eshopu Vám nabídneme bílé pracovní oděvy, pracovní oděvy pro obor gastronomie, jednorázové pracovní oděvy, kombinézy, pracovní oděvy montérkové, nepromokavé pracovní oděvy, pracovní pláště a další oděvy, nejen pracovní oděvy.

Pracovní obuv 

Při práci je kladen velký důraz na kvalitní a odolnou pracovní obuv. Nabízíme pracovní obuv přezůvkovou, pracovní obuv gumovou, pracovní obuv zimní i pracovní obuv letní.