CENOVÉ NABÍDKY A KALKULACE

Rádi Vám vytvoříme nabídku a kalkulaci přesně na míru Vašim potřebám. Zboží Vám individuálně naceníme na základě poptávaného sortimentu a množství.

FIREMNÍ IDENTITA - Potisky, výšivky

Firemní oděvy jsou neoddělitelnou a podstatnou částí Vaší firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkům. V tomto pojetí je Váš oděv komunikačním médiem, demonstrujícím Vašim zákazníkům kdo jste a za co stojíte. Rádi Vám pomůžeme najít optimální formu Vašeho firemního stylu a zajistíme, aby Váš firemní oděv reprezentoval Vaši firemní image.

K označení Vaši oděvů si můžete vybrat z několika možností tisku:

Sítotisk

Sítotisk je tisková technika založená na protlačování barvy průchodnými místy obrazové šablony neboli síta, přímo do struktury textilu. Barva se protlačuje pomocí tříče přes šablonu na potiskovaný materiál.
Výhoda: Odolnost proti opotřebování a námaze, tisk velkého počtu přímých barev.
Nevýhoda: Téměř vždy ovlivní strukturu textilu, síta nelze archivovat, nákladný na malé série.

Floková a zažehlovací fólie

Jedná se o aplikaci při které se ze speciální fólie vyřízne potiskovaný motiv, a následně se zažehlí za vysoké teploty na textil.
Výhoda: Ideální varianta pro kusové zakázky.
Nevýhoda: Omezená barevnost (dle dostupných fólií.), textílie musí snést teploty nutné k zažehlení fólie.

Výšivka

Velice dekorativní a líbivá technologie. Používá se především na reprezentativní textil a u motivů menších rozměrů. Větší rozměry do 45 cm lze též vyšít, ale cena velkých výšivek značně převyšuje cenu potisku.
Výhoda: Trvalá a velmi kvalitní forma označení textilu. Možnost označení nerovných materiálů.
Nevýhoda: Vysoká cena rozměrných motivů.

Ceny

Ceny potisků a výšivek „šijeme“ vždy na míru zákazníkovi. Cena závisí na typu, barvě a složitosti loga, zároveň cenu také vždy ovlivňuje množství, velikost a typ produktů, na které se tiskne.

U potisků a výšivek máme vždy dvě ceny:

  1. Příprava nebo program – to je částka, která je účtována pouze u první zakázky. Tato cena zahrnuje přípravu a nastavení tiskařských strojů nebo vytvoření vyšívacího programu.
  2. Cena za samotné logo – tuto částku zaplatíte za každé logo nebo výšivku.
    V případě, že máte zájem o výšivku nebo potisk neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.
    Poptávka by měla obsahovat: velikost tisku, počet barev, umístění loga na oděvu, množství a hlavně vaše logo v grafickém formátu. (ideálně Corel nebo Adobe)

Pro usnadnění vašeho nákupu nabízíme též možnost vyzkoušení zboží ve vámi vybraných prostorech (ve vaší firmě...). Pokud má vaše firma více zaměstnanců a je pro vás složité zjistit potřebné velikosti oděvů, bot atd., či posílat zaměstnance ať už jednotlivě, či hromadně do kamenného obchodu, máme pro vás řešení v podobě možnosti vyzkoušení zboží ve vašich prostorech. Zde si mohou vaši zaměstnanci v klidu a v krátkém čase zboží vyzkoušet a vy tak budete mít celý nákup pod kontrolou.
Stručně shrnuto: poptáváte - přivezeme - vyzkoušíte - dodáme. Nabídka platí pro Hradec Králové a okolí a pro poptávky pro 10 osob a výše.