Pracovní obuv PREDATOR S3 ESD Low

nehodnoceno
(x)
Hodnotit
Hodnocení
Průměrné - (x)
- (x)

Velmi odolná pracovní polobotka s ESD a antistatickými vlastnostmi, tužinkou a planžetou vhodná do venkovního, vnitřního prostředí, do EPA provozů. Tato obuv představuje revoluci v pracovní obuvi, neboť v sobě skloubila spoustu užitečných vlastností v jednom. Vyznačuje se vysokou odolností vůči mechanickému poškození, vůči vodě, kontaktnímu teplu, uzavírání obuvi je snadné a rychlé, obuv má spoustu bezpečnostních prvků, anatomicky tvarovaná stélka má zdravotní přínosy na stav chodidla, obuv celkově je mimořádně prodyšná. Vysoká odolnost svršku vůči prodření a zároveň voděodolnost je zajištěna pomocí inovativního materiálu PUTEK, jež se skládá z vysoce houževnatého polyesterového jádra a PU pláště, dále pak je použit i CORDURA materiál. Tyto dva materiály zvyšují životnost obuvi.
Ochranu špice obuvi vůči okopu, tj. mechanickému poškození svršku zajišťuje TPU povrstvení.
Rychlé a snadné uzavírání obuvi pomocí ATOP systému. Obujete se, pootočíte speciálním utahovacím kolečkem a jdete.
Podešev je odolná vůči kontaknímu teplu.
Širší prodloužená podešev v oblasti paty zajišťuje dobrou stabilitu při chůzi.
Podešev je odolná vůči kontaktním teplu a působení pohonných látek a palivových olejů.
Bezpečnostními prvky chránícími vaše zdraví jsou:
    Lehká, avšak velmi pevná karbonová tužinka/ochranná špice, která chrání prsty chodidel před mechanickým poškozením (pádem předmětu, atd.).
    Pevná a pružná LIFLEX planžeta chrání spodek chodidla proti propíchnutí.
    Protiskluzová SRC vlastnost podešve vám zajistí dobrou stabilitu při pohybových aktivitách.
    Reflexní prvky v podobě vláken obsažených ve vrchovém materiálu PUTEK zajistí, že budete viděni po osvitu za tmy i šera.

Pohodlí při nošení vám zajistí anatomicky tvarovaná stélka ACTIVA, která je vyvinuta pro podporu podélné a příčné klenby a navíc díky měkkému polstrování v oblasti paty jsou tlumeny nárazy na patní kost. Stélka je vyrobena s vyšším podílem aktivního uhlí, které pohlcuje pach a saje pot.

Cena: 2 600 Kč
ceny jsou udány včetně DPH
Velikost:
2 600
Normy:
EN ISO 20345:2011 S3 SRC HRO; EN IEC 61340-4-3:2018
Materiál:
vrchový materiál: TPU + PUTEK + Cordura, podšívka: textilie MESH, stélka: anatomicky tvarovaná ACTIVA ESD, podešev: CORN EVA/pryž, tužinka/planžeta: karbon/LIFLEX
Máte dotaz k produktu?